عرضه اینترنت نامحدود توسط شرکت مخابرات متوقف شد

خبرگزاری ایلنا نوشت: محمد رضا بیدخام، سخنگوی شرکت مخابرات ایران، با اشاره به وضعیت کاربرانی که از اینترنت حجمی مخابرات استفاده می‌کنند، گفت: مخابرات خود را ملزم می‌داند تا به مشترکان سرویس مناسب ارائه دهد و رضایت مشتریان را کسب کند بر همین اساس، مشترکانی که عضو اینترنت حجمی شرکت مخابرات هستند، تا زمانی که قرارداد آن‌ها ذکر شده است بدون هیچ مشکلی می‌توانند از سرویس‌های حجمی استفاده کنند اما پس از مدت زمان قرارداد باید به مدل غیر حجمی بر اساس مصرف منصفانه مهاجرت کنند.

وی افزود: مشترکان اینترنت حجمی مخابرات در صورتی که قصد داشته باشند سرعت یا حجم خود را تغییر بدهند بر اساس مدل جدید اینترنت با آن‌ها قراردادی منعقد می‌شود که برای کاربر مقرون به صرفه‌تر است. در حقیقت اگر مشترکی حجم خود را تمام کرده باشد، خرید حجم جدید بر اساس مدل جدید اینترنت مقدور است اما در صورتی که مدت زمان سرویس و حجم مصرفی باقی مانده باشد، در حال تعریف فرآیندی برای انتقال مشترک به مدل جدید اینترنت بر اساس مصرف منصفانه هستیم.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران درباره فروش اینترنت نامحدود گفت: عرضه سرویس‌های مبتنی بر اینترنت نامحدود متوقف شده و دیگر اینترنت نامحدود به کاربران ارائه نمی‌شود. مخابرات به مشتریان متقاضی برای اینترنت حجمی یا غیر حجمی بر اساس مصوبه کمیسیون ۲۶۶ تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سرویس‌هایی مبتنی بر مدل اینترنت غیر حجمی با سقف مصرف منصفانه عرضه می‌کند.

بیدخام با بیان این که دسترسی مشترکان قبلی اینترنت نامحدود قطع نمی‌شود، خاطر نشان کرد: سیاست شرکت مخابرات استفاده تمامی مشترکان از سرویس‌های مدل جدید اینترنت است. دسترسی مشترکان قبلی اینترنت نامحدود که به صورت دوره‌ای اقدام به پرداخت مبلغی برای سرویس اینترنت می‌کنند، به هیچ وجه قطع نمی‌شود مگر آن که از سوی مشترک درخواست شود که سرویس قطع یا به مدل جدید اینترنت غیر حجمی بر اساس مصرف منصفانه تغییر پیدا کند.

وی با اشاره به مدت زمان تغییر سرویس از مدل‌های قبلی به سرویس‌های مخابرات مبتنی بر مدل اینترنت غیر حجمی بر اساس مصرف منصفانه گفت: مشترکان قبلی از جمله مشترکان اینترنت حجمی و نامحدود برای تغییر به سرویس‌های جدید اینترنت مخابرات به دفاتر مخابراتی مراجعه کنند یا با سامانه ۲۰۲۰ تماس حاصل کند.

بیدخام یادآور شد: عملیات انتقال نیاز به صرف زمان خاصی ندارد و به صورت آنی انجام می‌شود. همچنین ارائه سرویس‌های مبتنی بر مدل جدید اینترنت به مشترکان جدید در اسرع وقت صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: از زمان ارائه بسته‌های اینترنت غیر حجمی بر اساس مصرف منصفانه مخابرات تا به امروز استقبال بسیار خوبی شده است. هم اکنون ۱۴۷ هزار نفر شامل مشتریان بسته‌های قبلی مخابرات و مشتریان جدید از بسته‌های جدید اینترنت استفاده می‌کنند.

سخنگوی مخابرات درباره نهایی شده تعرفه ارائه شده از سوی مخابرات نیز اظهار کرد: تعرفه ارائه شده از سوی مخابرات نهایی نیست و برای رصد بازار است؛ امیدواریم بسته بهتری را بتوانیم به مشترک ارائه بدهیم اما هم اکنون برنامه‌ای برای تغییر بسته‌های فعلی وجود ندارد و تغییر بسته‌های اینترنت در آینده با نیازسنجی مشترکان انجام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: مشترکان برای مشاهده سرعت سرویس و حجم مصرف شده از بسته‌های مدل اینترنت غیر حجمی بر اساس سقف مصرف منصفانه می‌توانند به سایت مخابرات ایران مراجعه کنند.

دیدگاه ارزشمند خود را ثبت نمائید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار و رویدادها

واردات برق در تابستان به ۹۰۰ مگا وات خواهد رسید

17 می 2018 در 8:02 توسط مدیر سایت

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی: در تابستان امسال به دلیل کمبود تولید نیروگاه‌های برق آبی، ­ حدود ۹۰۰ مگا وات برق وارد می‌کنیم. به گزارش برق نیوز، همایون حائری گفت:  در سال‌های گذشته در فصل تابستان و پیک مصرف برق تا سقف ۷۰۰ مگا وات واردات برق داشتیم که امسال به دلیل کمبود تولید نیروگاه‌های ادامه مطلب را بخوانید

بخشودگی یک دوره کارکرد تلفن های مشترکین خانگی نقاط زلزله زده

30 ژانویه 2018 در 12:59 توسط مدیر سایت

به گزارش هفت روز خبر به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه، مسیب قبادیان از بخشودگی یک دوره کارکرد تلفن های مشترکین خانگی نقاط زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد و گفت: کارکرد تلفن های ثابت مشترکین خانگی مناطق زلزله زده در ماههای مهر و آبان بخشیده شد. وی تصریح کرد: در ادامه مطلب را بخوانید

بازنشسته شدن ۳ هزار مگاوات نیروگاه فرسوده تا سال ۱۴۰۰

30 ژانویه 2018 در 12:50 توسط مدیر سایت

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی کشور گفت: برنامه ما این است تا سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰۰۰ مگاوات نیروگاه‌های فرسوده کشور را بازنشست کنیم که این می‌تواند نقش بسزایی در افزایش راندمان نیروگاهی داشته باشد. به‌گزارش برق نیوز، محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت مادرتخصصی نیروگاه‌های حرارتی کشور در مراسم گردهمایی مدیران ارشد صنعت برق که با حضور وزیر نیرو و سایر ادامه مطلب را بخوانید